lobby kopma

tellcom67

Geschrieben 26. Juni 2014 - 20:39
son 1 aydır , oyunun içinde veya spec ken sürekli bağlantı kopuyor . fiber 100mbit kullanıyorum paket kaybı hiç yok . modem ip de bırakmıyor. voobly mesenngerda kopmuyor fakat lobbyden kopuyorum. neden olabilir weya nasıl çözebilirim ?

kopma esnasında herhangi bir hata vermiyor voobly donup kalıyor tekrar lobbye çift tıklıyorum giriyor fakat max 20 dk durabiliyorum oyunlarda
Link | Antworten | Zitieren
 FoxValentine_

Geschrieben 27. Juni 2014 - 15:44
Vooblyden düştüğün zaman karşına Lost Connection gibi bir yazı gelmesi lazım ve o tablonun içinde hata numarası yazar. O kodu bana söyleyebilir misin?
 tellcom67

Geschrieben 27. Juni 2014 - 19:49
selam başka bi topiğide yazmıştım 10000000 li hata kodu geliyor . o topicdeki arkadaşta sorunu oyun başladıktan sonra roomda lobiye devam et yazısına tıklamış ondan sonra kopma gidiyordu. bende böyle çözmüştüm sorunu , açıkcası çözdüğümü sanmıştım fakat artık o da çare etmiyor. klasik olarak her oyunda 32. dk işin garibi kopuyorum. space olarak oyun izlesemde aynı oynasamda aynı. portla alakalı sorun yok modemde. portlar açık.
 FoxValentine_

Geschrieben 29. Juni 2014 - 01:25
Evet diğer konuda yazdığın yazıyı okudum ve doğru yere yazmışsın. Bende sorunun çözümü için tech support moderatorlerle iltibattaydım. Umarım ordan güzel bir çözüm çıkar.
 [ A ]Fetih_ALTINORDA

Geschrieben 15. August 2014 - 22:08
Network Connection Error [Code: 10000001]. Connection errors are typically caused by a temporary server outage, a firewall, or a problem with your internet connection. If it's been a long time since you've connected to Voobly it's recommended that you redownload the client from the website.

bende de çıkıyor aynısı. oyunların ne tadı kaldı ne tuzu ..!!

[1]
Zeigt an 1 - 5 de 5 Beiträge
Springe zu Forum:
1 User sind betrachten gerade diesen Eintrag (on den letzten 30 Minuten)
0 Mitgleider, 1 Gäste

What's popular right now: