Voobly oyuna girmiyor

bayramtatl

Geschrieben 30. Juli 2014 - 12:30
Arkadaşlar voobly ilk yüklediğimde Cba hero modunu çok sevdim. İlk gün sorunsuzca girdim oyunlara.Fakat 2. gün voobly açıldığında bir hata mesajı yolladı kısacası aeo2_exe virüs yazıyordu hatada.Oyuna girebilmem için voobly i pc den silip baştan yüklemem gerekiyor hergün bunu yapmak istemiyorum bende. Bunun bir çözümü var mıdır. :(
Hata mesajı bu=
Scanning 'd:\program files (x86)\voobly\gamedata\AOC\age2_x1.exe'
Failure!
Çıkan yazıda BU =
Checksum of 'd:\program files (x86)\voobly\gamedata\AOC\age2_x1.exe' is 7b1076d9 which doesn't match the expected value. The file has been tampered with or removed. This is mostly because of a virus, it's recommended that you upload the file to [You must login to view link] to scan for viruses. You can also try reinstalling Voobly to see if the problem goes away.
Link | Antworten | Zitieren
 FoxValentine_

Geschrieben 14. Dezember 2014 - 10:09
Oyununu setup kısmında sıkıntı olabilir. Daha güvenilir bir kaynaktan yüklersen sorunun çözüleceğini düşünüyorum.
 Myzrael

Editiert 14. Dezember 2014 - 11:08 von Myzrael
Sanırım oyunun hata testi kısmında sorun çıkıyor buda yükleyip oyuna girmeye çalıştığın oyun sürümündeki bazı yama eksikliklerinden kaynaklanıyor olabilir. Özel mesajdan yardımcı olabilecek bir link yolluyorum.

yada bu linkten : http://www.voobly.com/pages/view/175/Game-Patches yüklenilmesi gereken patch leri yükleyebilirsin.

[1]
Zeigt an 1 - 3 de 3 Beiträge
Springe zu Forum:
1 User sind betrachten gerade diesen Eintrag (on den letzten 30 Minuten)
0 Mitgleider, 1 Gäste

Was gerade angesagt ist: