Community Forums > Voobly General > General Discussion / Off Topic > RM/DM/CS Record Game Paylaşma Alanı

RM/DM/CS Record Game Paylaşma Alanı

Kuvvy

Editiert 29. Oktober 2010 - 15:07 von Kuvvy
Bu bölümde her türlü Recordları paylaşabilirsiniz.

örnek; CBA(1v1s,4v4s) comebacks, Arabia Drush, Team Island Imp war

Konuyu sabite aldım.
Link | Antworten | Zitieren
 Stryker

Editiert 13. September 2014 - 04:19 von FoxValentine_
CBA EXPERT 4V4 MAÇLAR !
Arkadaşlar turk arkadaşlar vs Eot maçlarımız var 4v4 gayet kaliteli oyunlar izlemek isteyen arkadaşlar için. Rar halinde koydum 1.5mb ve 4 rec var içinde :

oyuncular: Master-g , sinix, geen, venom vs elitecow(bayor) , Xinc, Kuvvy, Modest_Mouse ve Athena.

Edit: Link çalışmadığı için silindi.
 Kuvvy

Geschrieben 29. Oktober 2010 - 16:19
Eline sağlık Bayor.
 Stryker

Geschrieben 29. Oktober 2010 - 16:21
arkadaşlar kaliteli ve ilginç 1v1 ve teamgame oyunlarınızı paylaşın bu işler rec izleyerek gelişiyor. İleri zamanlarda bulabilirsem 1v3 2v4 kalan oyunlarında reclerini bulabilirsem paylaşıcam inş.
 Stryker

Editiert 27. Oktober 2011 - 18:10 von Stryker
arkadaşlar RM e başladım turk arkadaşlardan kaliteli recler bekliyoruz hadi XD
RM den iyi anlayan arkadaşlarda yardımcı olabilirse hangi geliştirmmeyi ne zaman yapmak mantıklı feudal age e kaçıncı işçide geçilirse avantaj saglanır , town centerdaki upgradeleri ne zaman yapmalı gibi onemli tiyoları paylaşırlarsa sevinirim
 [1M]Ejuukan

Editiert 13. September 2014 - 04:19 von FoxValentine_
[#1]Sergej vs [1M]Suicaste

Rcb expert maçları

Edit: Link çalışmadığı için silindi.
 [STRONG]_CleanAshiyak

Geschrieben 30. Oktober 2010 - 16:16
http://www.voobly.com/match/view/3608806
arada ki eksikliklerime rağmen iyi bir oyun olmuş olabilir. zevk almanız ümidiyle
 [B00M]MrGeNeRaL

Geschrieben 27. Dezember 2011 - 06:14
bana tıyo lazım sole bana bu oyunun detaylarını bırı anlatabılırse cok sewınırım bılmem kım yardım edebılır???
 Stryker

Geschrieben 27. Januar 2012 - 20:41
son dönemlerde ögrendigim yeni şeyler , bu odun , town center, et upgradelerini ne zaman yapmam gerektigini tam kestiremiyodum ama stratejiye gore olduklarını ogrendim. Başlangıç olarak onerim boom yapmayı ogrenmek kolay ordan başlayın. town center dan castle age e tıklayınca odun ve et geliştirmesini yapın , cage olunca 2. odun ve tarla gelişmesini alın, et biraz bollaşınca hemen town dan whelbarrow(sarı kral tacı şeklinde olan gelişmeyi alın). Ve bol bol rec izleyin diger taktikleri bende çok iyi bilmiyorum ama rec izleyerek ogrenebilirsiniz, savaşma işine gelince o tecrube artık :) , ha patrol cok onemli birşey onu ogrenin birde :P
 TheHacktor

Geschrieben 23. September 2012 - 18:05
http://www.voobly.com/match/view/7098756 1v7

[1]
Zeigt an 1 - 10 de 10 Beiträge
Springe zu Forum:
1 User sind betrachten gerade diesen Eintrag (on den letzten 30 Minuten)
0 Mitgleider, 1 Gäste